Alex Philip 🏈 | 1957 |
Eric Smith 🏈 + Diane Smith | 1958 |
Bernie Hallot 🏈 | 1960 |
Paul Sicard 🏈 | 1960 |
Fred Keller | 1961 |
Fred "Ted" Veit 🏈 + Barbara Veit | 1961 |
Greg Little 🏈 | 1967 |
Georges Beaubien 🏈 | 1968 |
Bruce Macfarlane 🏈 | 1969 |
Joseph Levy 🏈 | 1969 |
Ron Ward 🏈 | 1969 |
Bruce Cappell | 1970 |
Gary Chown 🏈 | 1970 |
Ross Fraser 🏈 | 1970 |
Tim Manning 🏈 | 1970 |
Dugie Ross 🏈 | 1970 |
Scott Waugh 🏈 | 1970 |
Angus Haig 🏈 | 1971 |
Steve Mitchell 🏈 | 1971 |
Geoff Wagner 🏈 | 1971 |
Paul Ward 🏈 | 1971 |
Sandy Cowan 🏈 (50th) | 1972 |
Jonathan Cowen 🏈 (50th) | 1972 |
Ted Moysey 🏈 (50th) | 1972 |
Peter Newman 🏈 (50th) | 1972 |
John Scrim 🏈 (50th) | 1972 |
Ron Foss 🏈 | 1973 |
Michel Geoffroy 🏈 | 1973 |
Thierry Menegoz | 1973 |
Doug Scott 🏈 | 1973 |
George Baptist 🏈 | 1976 |
John Nadeau 🏈 | 1977 |
Monty Allan 🏈 | 1978 |
Robert Mayhew 🏈 | 1979 |
Kevin Philip 🏈 | 1980, former faculty |
Omar Rifai 🏈 + Wendy Rifai | 1980 |
Nina Cohen (40th) | 1982 |
Robert Gravel 🏈 f (40th) | 1982 |
Rod Murphy f (40th) | 1982 |
Antonio Prioetti 🏈 & family (Maria, Laura, Emma) | 1983 |
Dominique Tardif | 1988 |
Marie-Claude Filteau + Pascal Richer | 1989 |
Scott Gamache 🏈 f | 1989 |
Marnie Neufeld | 1990 |
Lorne Oickle f | 1990 |
Keri Reynolds | 1990 |
Britt-Marie Zeidler | 1990 |
Martin Beasse 🏈 | 1991 |
Thomas Peasley 🏈 | 1991 |
Shane Merrill f | 1991 |
Antoine Leger 🏈 (30th) | 1992 |
Jason Poitras 🏈 (30th) | 1992 |
Charles Seagram 🏈 (30th) | 1992 |
Maxime Parent | 1994 |
Jason Rodi | 1995 |
Rosalind Telling | 1995 |
Thomas Phaneuf 🏈 (25th) | 1997 |
Amber Stremmelaar (25th) | 1997 |
Julie Dupuis | 1999 |
Adam Spirk 🏈 | 1999 |
Lucia Arroyo | 2000 |
Brigitte Channell | 2001 |
Juliana Pape f | 2001 |
Mona Raouf | 2001 |
Kara Campbell-Morin (20th) | 2002 |
Jesse McRae (20th) | 2002 |
Vanessa Kurtz | 2003 |
Andrea Channell f | 2004 |
Audreyann Bourassa | 2008 |
Charles Vaillancourt 🏈 | 2009 |
Logan Vanasse | 2009 |
Francis Williams 🏈 | 2009 |
Brittany Sharman | 2010 |
Jordan Buck-Thompson 🏈 (10th) | 2012 |
Roydell Clarke 🏈 | 2014 |
Philippe Forgues 🏈 f | 2016 |
Samuel De Grace | 2017 |
Ashley Langevin | 2017 |
Buster Larsson f | 2017 |
Tania Tesson | 2017 |
Charles Laporte | 2018 |
Alyssa MacPherson | 2018 |
Alison Barlow | 2019 |
Francesco Carbone f | 2019 |
Alexis Daniel | 2019 |
Olivier Daniel | 2019 |
Caleb Goudreau | 2019 |
Vincent Illuzzi | 2019 |
Martin Lefebvre | 2019 |
Joseph Poulin | 2019 |
Hong Van Pham | 2019 |
Tyler Vosinek | 2019 |
Emily Willis | 2019 |
Mario Guerrero Ramirez | 2019 |
Philippe Martel | 2019 |
Fred Migneault | 2019 |
Jeremie Gagnon | 2020 |
Jane Gervais | 2020 |
Dominique Hudon | 2020 |
Oscar Haase | 2020 |
Ba Nam Nguyen | 2020 |
Jasmine Richter | 2020 |
Charlotte Riddell | 2020 |
BJ Roy | 2020 |
Samantha Smith | 2020 |
Andrew Bouchard | 2021 |
Sophia Farfan | 2021 |
Lex Johansson | 2021 |
Julia Webster | 2021 |
Tamara Wood-Downey | 2021 |
Michael Wolfe | Head of School |
Andre Simard | Faculty |
Sonia Perron | Faculty |
Holly Moore | Faculty |
Karen Cushing | Staff |
Maida Benoit | Staff |
Peter & Genevieve Channell | Former Faculty |
Barbara Elliot | Former Faculty |
Andrew Elliot | Former Faculty |
Christian & Bisia Williams | Former Faculty |
Sue Ashworth | Friend |
Wendy Hill | Friend |
Carmen Hust | Friend |
Musampa Nadine | Parent |
Victoria & David Wright | Parent |
Yi Huang | Parent |
Qiang Wang | Parent |
Sanadja Guay & Cleorgnia Riche | Parent |
Jody Stone | Parent |
Caroline Morin & Luc Papillon | Parent |
Isaac Papillon | |
Mario Alberto Guerrero Mendoza | Parent '19 |
Kathleen Ahearn | Parent '19 |
David Barlow | Parent '19 |